Türkiye’nin en yeni, gelişmiş ve kullanımı kolay ücretsiz ilan sitesi ve alışveriş sitesi olan ilanverilir.com, 2019 yılı itibariyle tüm ar-ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkarak kullanıcılarına en iyi pazaryeri olma hedefi ile yayın hayatına başlamıştır. Türkiye’nin en gelişmiş ve en kolay kullanımı olan ilan sitesi olmayı hedefleyen ve hizmetlerini ücretsiz sürdürmeyi planlayan ilanverilir.com bu yönde güçlü altyapısı ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Emlak, Vasıta, Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Yedek Parça-Aksesuar-Donanım & Tuning olmak üzere toplam 5 ana kategoride hizmet veren ilanverilir.com 5.000 den fazla alt kategori ile ilan vermek isteyen kullanıcılarının isteklerine cevap veriyor.

Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen ve sürekli kendisini yenileyen ilanverilir.com, çalışmalarıyla siz değerli kullanıcılarının en üst düzeyde memnuniyetini sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

ilanverilir.com, yaptığı işi seven ve benimseyen profesyonel çalışanları ile güçlü teknolojik altyapısı ve kullanıcı odaklı hizmet anlayışı ile kullanıcılarının hayatlarına dokunarak hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri yaşatmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

 

ilanverilir.com Ekibi,